Kirgizija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kirgizija parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Kirgizijoje

Kirgizija yra tvirta Vidurinės Azijos šalis, esanti Šilko keliu, senovės karavanų keliu tarp Kinijos ir Viduržemio jūros.

Šiaurėje ribojasi su Kazachstanu, vakaruose ir pietvakariuose - Uzbekistanu, pietvakariuose - Tadžikistanu, o rytuose - Kinija. Jos sostinė ir didžiausias miestas yra Biškekas.

Iki nepriklausomybės Biškekas buvo Rusijos miestas, kuriame gyveno dauguma rusų etninių gyventojų. Šiuo metu ši etninė grupė sudaro apie 20% miesto gyventojų, o tai atspindi didelę emigraciją per nepriklausomybės metus. Kalbant daugiausia dėl ekonominio netikrumo, o ne dėl etninių neramumų, daugelis rusų, turinčių šeimos ar profesinių ryšių su kitomis posovietinėmis respublikomis, emigravo iš Kirgizijos.

Dėl šios migracijos Kirgizijoje ir kapitalo rinkoje buvo parduota daug turto, atitinkamai sumažėjus nekilnojamojo turto kainoms. Šiuo metu dauguma trokštančių Rusijos emigrantų, turinčių perspektyvų kitose šalyse, jau yra išvykę, o likusieji turi susidurti su palankesnėmis ekonominėmis perspektyvomis. Didelės išorės migracijos dienos pasibaigė, todėl buvo pašalinti dideli pasiūlos sukrėtimai, kilę dėl turto išvežimo Kirgizijoje pertekliaus.

Tačiau migracija į kapitalą, kaip įprasta besivystančiose šalyse, kur mažesnės verslo galimybės yra mažesnės, padidina būsto paklausą Biškeke.

Prasidėjus ekonomikos augimui ir daugėjant šeimų, gaunančių pajamas už geresnės kokybės būstą nei sovietmečiu, „euroremonto“ procesas yra dažnesnis. Šis procesas apima nuosavybės, parduodamos Kirgizstane, naudojimą su Vakarų ar Pietų Korėjos prietaisais ir įranga, vidinius vandens šildytuvus, plastikinius rėmo langus, kurie geriau užsandarina nei sovietmečio mediniai rėmai, ir vienodesnes grindis nei tradicinis parketas arba grindys, pagamintos iš tvirtų grindų. Dažnai šie renovuoti ir patobulinti butai yra sovietmečio bendrabučiuose šalia nemodifikuotų vienetų.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 3311

Parduoda 2 miegamieji, Kirgizija, Aktobe, Aktobe, Side

25,560.00EUR
Parduoda
2 miegamieji

110 m²
3 kambarių apartamentai ir "Together" kambariai rasite čia stilių, eleganciją ir kokybę! Norėdami gauti geriausią kokybę ir dizainą
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB